Rafał Olbiński, Dziewczyna z Washington Square, 2019

cena wywoławcza
~6 293 EUR
~11 655 EUR
~6 759 - 8 158 EUR

olej,akryl/płótno, 48x35 cm
z oprawą, 80,5x67,5 cm