Włodzimierz Pawlak, Dziennik 26 IX-02 XI, 2017

cena wywoławcza
~5 128 EUR
~7 459 EUR
~6 526 - 8 158 EUR

olej/płótno, 100x70 cm,
z oprawą, 108x78 cm