Tadeusz Dominik, Pejzaż, 2010

Tadeusz Dominik, Pejzaż, 2010
cena wywoławcza
~4 895 EUR
~7 925 EUR
~8 158 - 10 489 EUR

olej/płótno, 100x81 cm